حوزه فعالیت‌های شرکتویژگی‌هایی که ما را از دیگران متمایز می‌کند

 • استفاده از نیروهای جوان و متخصص در امر برنامه نویسی

 • استفاده از متخصصین هر رشته جهت پیاده‌سازی پروژه‌های حوزه سلامت

 • پشتیبانی دائم تمامی محصولات و نرم‌افزارها

 • به روز رسانی رایگان تمامی نرم‌افزارها

 • تولید نرم‌افزارهای نوین حوزه‌ی کودک و سلامت

 • مشاوره رایگان در شبکه‌های مجازی به مراجعین


سؤالات متداول مربوط به نرم‌افزارها

در این‌جا برخی از سؤالات اساسی و متداول مربوطه به نصب، راه‌اندازی و استفاده از نرم‌افزارها را خدمت شما کاربران عزیز ارائه می‌دهیم. برای مطالعه سؤالات دیگر لطفاً به بخش "پرسش و پاسخ" و نیز "سؤالات متداول" مراجعه فرمائید.

 1. هنگامی‌که نرم‌افزار را بر روی گوشی نصب می‌کنم نمی‌توانم به تمامی ‌امکانات نرم‌افزار دسترسی داشته باشم و پیغام فعال‌سازی را مشاهده می‌کنم، علت چیست؟
  دوست گرامی‌ لازم است تا شما علاوه بر نصب نرم‌افزار نسبت یه تهیه‌ی کد فعال‌سازی از طریق خرید آنلاین از فروشگاه و یا خرید مستقیم از نمایندگی‌های مجاز اقدام فرمایید.

   

   

 2. زمانی که نرم‌افزار را بر روی گوشی نصب می‌کنم و کد فعال‌سازی را وارد می‌کنم پیغامی‌ مشاهده می‌کنم مبنی بر این‌که کد فعال‌سازی با کد دستگاه مطابقت ندارد، لطفاً در این باره راهنمایی بفرمایید؟
  کاربر گرامی ‌این پیغام به یکی از دلایل زیر ممکن است رخ داده باشد: (۱) در زمان ثبت کد فعال‌سازی دستگاه شما به اینترنت متصل نبوده و لذا کد فعال‌سازی جعلی شناخته شده و نیاز است با اینترنت پرسرعت مجدداً امتحان نمایید. (۲)دستگاه شما از مدل‌های نا معتبر بوده و شناسه معتبری جهت ارائه به پنل کاربری ندارد. (۳) کد فعال‌سازی ارائه شده به شما نامعتبر بوده و جهت پیگیری نیاز است تا با پشتیبانی تماس حاصل نمایید. (۴) در هنگام ثبت کد فعال‌سازی کد غلطی وارد نموده‌اید و پنل کد غلط را شناسایی کرده و نیاز است تا با پشتیبانی تماس حاصل نمایید.
 3. سؤالات بیشتری دارید؟ پاسخ‌های ما آماده‌ست
  جهت مطالعه پرسش و پاسخ‌ها لطفاً کلیک کنید

آخرین نوشته‌ها

Authorization

نام نویسی

Generation password